Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta

Data publikacji:
31.10.2018

Numer referencyjny: 180512_DN
Dla naszego klienta, biura nieruchomości charakteryzującego się innowacyjnością i pracą w oparciu o nowoczesne technologie,  zajmującego się kompleksową usługą sprzedaży, wynajmu, doradztwa oraz pośredniczenia w obrocie nieruchomościami, szukamy specjalisty na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów biura w zakresie kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • Prowadzenie doradztwa dla inwestorów,
  • Budowanie własnego portfolio nieruchomości,
  • Tworzenie profesjonalnych ofert i prezentacji  nieruchomości dla Klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy doradcy ds. nieruchomości,
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Wysoka motywacja do pracy i realizacji celów.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym, pełnym pasji zespole doradców,
  • Dowolną formę zatrudnienia: UoP/B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Podstawę + bardzo atrakcyjny system prowizyjny.