Miejsce pracy:
Poznań

Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta

Data publikacji:
01.06.2018

Numer referencyjny: 1806ITL_SS

Dla naszego partnera biznesowego, dynamicznie rozwijającej się platformy rekrutacyjnej dedykowanej branży IT – www.it-leaders.pl , poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz identyfikacja ich potrzeb,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Realizacja działań sprzedażowych, w tym aktywny udział w negocjowaniu form współpracy z klientami i partnerami biznesowymi firmy,
  • Aktywny udział w kształtowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy oraz jej produktów,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Ustalanie warunków współpracy,
  • Budowanie pozycji marketingowej firmy,
  • Monitorowanie rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług, pozyskiwaniu i obsłudze klienta (mile widziane w branży IT),
  • Doświadczenie w znacznym zwiększaniu realizacji sprzedaży,
  • Silne zorientowanie na wyniki i osiąganie celów,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami,
  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, dynamizm, silna motywacja do pracy,
  • Umiejętność analizowania i strategicznego planowania,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w innowacyjnym przedsięwzięciu typu startup
  • Pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)