Miejsce pracy:
Krotoszyn
Obszar:
Kadry i Płace

Data publikacji:
04.12.2018

Numer referencyjny: 181044_KiP
Dla naszego klienta, jednej z najszybciej rozwijających się sieci sklepów w Polsce, posiadającej kilkaset placówek na terenie krajuprowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik działu Kadr i Płac

Miejsce pracy: Krotoszyn
Obowiązki:
  • Koordynowanie pracy działu, w tym: planowanie pracy podległych pracowników,
  • Nadzór nad sporządzaną dokumentacją kadrowo-płacową i wykonywanymi działaniami zgodnie z przepisami oraz wewnętrznymi regulacjami Spółki,
  • Merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczaniem czasu pracy,
  • Sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego,
  • Opracowanie, wdrożenie oraz nadzór nad procesami, regulaminami oraz procedurami działu,
  • Analiza potrzeb szkoleniowych i weryfikacja kompetencji pracowników podległego zespołu
Oczekiwania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • Gruntowna wiedza związana ze znajomością prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac, zgodnie z przepisami prawa podatkowego,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
  • Umiejętność współpracy z organami państwowymi (ZUS, PIP),
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zaangażowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość kształcenia i rozwoju w dużej, rozpoznawalnej firmie,
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne benefity pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.