Miejsce pracy:
Łódź

Obszar:
Logistyka i magazynowanie

Data publikacji:
31.10.2018

Numer referencyjny: 181043_KOM

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci marketów elektronicznych w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Operacyjny Magazynu

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • Planowanie, organizowanie oraz kierowanie procesami związanymi z funkcjonowaniem magazynu,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • Analizowanie i nadzorowanie wskaźników,
  • Optymalizowanie działań magazynu,
  • Raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe,
  • Inicjowanie i wdrażanie działań, zmierzających do poprawy efektywności pracy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu pracy oraz przepisów BHP/PPOŻ,
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (sieć retail z własną logistyką lub firmy, które je obsługują)
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub logistyczne
  • Znajomość systemu WMS
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Motywacja do budowania efektywnego zespołu
  • Umiejętność organizowania pracy i zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • Pracę w dobrej atmosferze z profesjonalnym zespołem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinasowanie karty multisport,
  • Wyposażenie w laptop i telefon służbowy.