Miejsce pracy:
Nowy Tomyśl
Obszar:
Marketing i PR

Data publikacji:
31.10.2018

Numer referencyjny: 180730_Ec
Dla naszego klienta, istniejącej od kilkudziesięciu lat na rynku firmy, zajmującej się produkcją zdrowej żywności poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:
Specjalista ds. eCommerce
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Zadania:
  • Współtworzenie strategii rozwoju kanału e-commerce
  • Zarządzanie komunikacją sprzedażową w Internecie, realizacja i analiza zamówień
  • Optymalizacja procesu sprzedaży internetowej
  • Zarządzanie kampaniami w obszarach mediów społecznościowych
  • Opracowywanie analiz i monitorowanie branżowego rynku on-line
  • Koordynacja i rozliczanie akcji promocyjnych on-line
  • Wsparcie projektów sprzedażowych i marketingowych na Platformie Sprzedażowej dla hodowców i grup specjalnych
  • Kontakt telefoniczny z klientami końcowymi
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (możliwy licencjat)
  • Doświadczenie związane z online marketingiem i eCommerce
  • Umiejętność pracy w środowisku Google AdWords, Google Analytics, SEO
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Zamiłowanie do zwierząt domowych 🙂
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym opieka medyczna)
  • Kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim