Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Rekrutacja/ HR
Data publikacji:
08.01.2018
Numer referencyjny: 190103_HR

Talent Solution jest agencją doradztwa personalnego, specjalizującą się we współpracy z osobami zarządzającymi firmami oraz odpowiedzialnymi za zagadnienia personalne. Do grona naszych klientów należą firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak i duże międzynarodowe korporacje.

Naszym celem jest kojarzenie specyficznych potrzeb organizacji oraz jednostki na każdym etapie ich rozwoju, tak by aspiracje zawodowe pracownika były zgodne z celami strategicznymi firmy.

Obecnie, do naszego poznańskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji / HR Consultant
Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania:
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz Internet search,
  • Selekcja, weryfikacja i ocena kandydatów zgodnie z filozofią ‘perfect match’,
  • Tworzenie profili kandydatów,
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych, nieszablonowych rozwiązań komunikacji z kandydatami z wykorzystaniem możliwych kanałów online (w szczególności mediów społecznościowych),
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń,
  • Skuteczne budowanie długofalowych, pozytywnych relacji i partnerska współpraca z klientami,
  • Efektywne planowanie działań w realizacji projektów oraz elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się wymagań,
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i dobór najbardziej efektywnych kanałów publikacji.
Dołącz do nas, jeśli:
  • Masz już pierwsze doświadczenia w obszarze HR,
  • Jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo,
  • Doskonale radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji,
  • Znasz język angielski na poziomie minimum dobrym,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne,
  • Dobrze znasz kanały social media i potrafisz poprowadzić w nich skuteczne działania,
  • Posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Jesteś osobą doskonale zorganizowaną, zaangażowaną, sumienną,
  • Cechuje Cię kreatywność, dynamizm, proaktywność,
  • Mile widziany status studenta
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Współpracę w wymiarze ok. 30-40 godzin tygodniowo i elastyczny grafik,
  • Dostęp do bogatej, wewnętrznej bazy wiedzy i najlepszych wzorców rekrutacji,
  • Możliwość realizacji procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych metod rekrutacji,
  • Współpracę z ciekawymi, rozpoznawalnymi firmami,
  • Biuro w centrum Poznania,
  • Otwartość na kreatywność i inicjatywę własną.

  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

                                        Prosimy o aplikowanie z podaniem w formularzu nr referencyjnego ogłoszenia: 190103_HR