Miejsce pracy:
Tarnowo Podgórne
Obszar:
Księgowość i kadry

Data publikacji:
18.07.2018

Numer referencyjny: 180508_KS
Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi outsourcingu w obszarach księgowości i kontrolingu finansowego poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/y

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne/ Home Office

Obowiązki:
  • prowadzenie ksiąg handlowych, miesięczne i roczne zamykanie ksiąg handlowych,
  • przygotowanie bilansu i rachunku wyników,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • raportowanie GUS i NBP,
  • monitorowanie terminów w imieniu Klienta,
  • aktywna współpraca z Klientem.
Wymagania:
  • dobra znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w zakresie księgowości, najlepiej na porównywalnym stanowisku,
  • biegła znajomość obsługi programu Excel,
  • znajomość obsługi programu Symfonia,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w biurze księgowym (pełne księgi),
  • dobra organizacja, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i ukierunkowanie na Klienta.
Oferujemy:
  • pracę w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wzajemne wsparcie kilkunastoosobowego doświadczonego zespołu specjalistów,
  • kulturę organizacyjną nastawioną na wysoką jakość pracy.