Miejsce pracy:
Zbąszyń

Obszar:
Gastronomia

Data publikacji:
11.09.2018

Numer referencyjny: 180937_KU

Dla ekskluzywnego hotelu, oferującego swoim gościom wysokiej jakości usługi gastronomiczne w Zbąszyniu, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Zbąszyń

Obowiązki:
  • Przygotowywanie potraw
  • Nadzór nad jakością zamówionej żywności
  • Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni
  • Rozdzielanie prac pomocnikom pracującym w kuchni
  • Ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw
  • Dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni
  • Wydawanie poleceń osobom odpowiedzialnym za przygotowanie produktów do gotowania
  • Nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych
  • Dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w gastronomii (praca w hotelach, restauracjach, obsługa imprez cateringowych)
  • Umiejętność tworzenia nowych potraw
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, kreatywność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zapał do pracy 🙂
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dużą samodzielność działań,
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie