Miejsce pracy:
Wielkopolska północ
Obszar:
Kontrola jakości

Data publikacji:
31.10.2018

Numer referencyjny: 180629_QM

Dla naszego klienta, właściciela znanej i cieszącej się dobrą renomą sieci sklepów elektronicznych, poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Quality Manager
Miejsce pracy: Wielkopolska PN (możliwa częściowo praca zdalna)
Obowiązki:

  • Współtworzenie  zasad i procedur dotyczących kontroli jakości,
  • Prowadzenie systemu ocen dostawców,
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych, podejmowanie działań mających na celu eliminowanie przyczyn zgłoszonych reklamacji,
  • Kontrola jakości i podejmowanie działań prewencyjnych wobec wdrażanych produktów drobnego AGD pod marką własną,
  • Weryfikacja dokumentacji oraz certyfikatów dla wdrażanych produktów,
  • Współpraca z zewnętrzną firmą inspekcyjną oraz jednostkami certyfikującymi,
  • Organizacja i nadzorowanie inspekcji wejściowej kupowanych wyrobów handlowych,  ‘zwalnianie’ produktów do sprzedaży,
  • Przygotowywanie raportów, analiz, zestawień oraz statystyk
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość podstawowych produktów drobnego AGD,
  • Doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian i usprawnień w produktach w celu poprawy jakości,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kv,
  • Znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji jakościowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Możliwość pracy zdalnej 2-3 dni w tygodniu