Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta
Data publikacji:
11.07.2018
Numer referencyjny: 180728_SDS
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającego się Marketplace dla sektora IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Analiza rynku pod kątem potencjalnych klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie partnerskich relacji z klientami platformy (z Polski i zagranicy),
  • Identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych firm z branży IT,
  • Telefoniczna prezentacja oferty handlowej,
  • Bieżący monitoring działań sprzedażowych,
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klientów.

Wymagania:
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Inicjatywa, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu,
  • Silna orientacja na realizację celów, ambicja i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności sprzedażowe,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Produkt, który cieszy się coraz większą popularnością wśród firm i społeczności IT,
  • Atrakcyjna podstawa + system premiowy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasowym (studenci ostatnich lat),
  • Pełną wyzwań, ambitną i odpowiedzialną rolę w dynamicznie rozwijającym się przedsięwzięciu,
  • Całkowicie innowacyjną usługę, zmieniającą zasady gry na rynku rekrutacji,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i budowania zespołu,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.
  • Pozytywne, nastawione na dzielenie się wiedzę środowisko pracy.