Miejsce pracy:
Poznań

Obszar:
Sprzedaż

Data publikacji:
23.05.2017

Numer referencyjny: 160841_NBM

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się obsługą i produkcją „twardych” materiałów POS, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach polskim i zagranicznym,
  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Przeprowadzanie spotkań handlowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej realizacji zleceń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w sprzedaży B2B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczeniu przeprowadzaniu spotkań biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe,
  • Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciekawym produktem,
  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych inicjatyw,
  • Możliwość zdobywania nowych, międzynarodowych doświadczeń,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 151076_NBM  na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”