Miejsce pracy:
Poznań / okolice Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie)
Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta
Data publikacji:
13.02.2018
Numer referencyjny: 180203_MSM
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającego się obiektu hotelowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Manager ds. Sprzedaży i Marketingu
Miejsce pracy: okolice Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie) / Poznań
Obowiązki:
  • Kreowanie strategii sprzedażowej i marketingowej hotelu,
  • Nawiązywanie współpracy i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Odpowiedzialność za sprzedaż usług oferowanych przez hotel,
  • Wedding planning;
  • Organizacja i koordynowanie wszelkich imprez i eventów obsługiwanych przez hotel,
  • Inicjowanie oraz współpraca przy tworzeniu działań promocyjnych, w szczególności w mediach społecznościowych,
  • Terminowe sporządzanie raportów sprzedażowych,
  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz proponowanie nowych rozwiązań,
  • Reprezentowanie hotelu w kontaktach z kontrahentami i dbanie o jego dobry wizerunek.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w branży hotelarskiej lub w agencji eventowej,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność, proaktywność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość kanałów mediów społecznościowych, mile widziane zdolności graficzne,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe,
  • Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.