Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta
Data publikacji:
21.02.2018
Numer referencyjny: 180208_BM
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, dostarczającej popularne aplikacje mobilne, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:
Account Manager
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Efektywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarach FMCG/sieci handlowych/e-commerce
  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych i negocjacji handlowych z klientami sieciowymi,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy,
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klientów,
  • Przygotowywanie ofert i indywidualnych rozwiązań współpracy dla klientów,
  • Współpraca z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
  • Zaangażowanie w realizację celów biznesowych całego zespołu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w środowisku klientów sieciowych,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów sprzedażowych,
  • Zainteresowanie rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Silne zorientowanie na wyniki i osiąganie celów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność słuchania klienta i dopasowywania oferty do jego potrzeb,
  • Sumienność, rzetelność i systematyczność,
  • Bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy,
  • Umiejętność pracy z ludźmi i profesjonalnej obsługi klienta,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o wybraną formę zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dostarczającej jedne z największych w Polsce aplikacji mobilnych,
  • Współpracę z dużymi, ciekawymi markami o ogólnopolskim zasięgu,
  • Wypracowaną bazę kontaktów biznesowych obecnych i perspektywicznych klientów,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie LuxMed, lekcje j. angielskiego, spotkania integracyjne).