Miejsce pracy:
Września

Obszar:
Obsługa techniczna

Data publikacji:
05.01.2018

Numer referencyjny: 170520_E

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania infrastruktury – Elektryk

Miejsce pracy: Września
Obowiązki:
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania infrastruktury na terenie zakładu produkcyjnego
  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów – w szczególności kosztów mediów
  • Nadzór nad wykonywaniem niezbędnych przeglądów instalacji zgodnie z harmonogramem przeglądów i obowiązującymi przepisami
  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów modernizacji infrastruktury
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale infrastruktury lub utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia SEP do 15kV
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjnej i dozorowe grup 1,2,3
  • Znajomość instalacji przemysłowych, głównie elektrycznych, sprężonego powietrza, wież chłodniczych oraz gazu ziemnego
  • Znajomość przepisów dotyczących przeglądów budynków i instalacji
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznyc
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 170520_E na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”