Miejsce pracy: okolice Poznania

Obszar: IT

Data publikacji:

15.01.2018

Numer referencyjny: 171139_ASI

Dla naszego Klienta, firmy logistyczno-dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącej usługi z zakresu marketingu bezpośredniego, poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Administrator Sieci IT

Obowiązki:
  • Administrowanie siecią informatyczną wraz z serwerami,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem sieci i danych,
  • Tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych,
  • Przetwarzanie baz danych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze administrowania siecią,
  • Znajomość środowiska Windows Server,
  • Znajomość zagadnień z zakresu GIODO/RODO,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość C#, My SQL, SSIS/SSRS,
  • Rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania wyzwań z obszaru IT,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Rzetelność i dokładność,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Terminowość i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, nastawionym na dzielenie się wiedzą środowisku.

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 171139_ASI  na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”