Miejsce pracy:
Poznań

Obszar:
Nieruchomości

Data publikacji:
06.05.2017

Numer referencyjny:
170309_DN

Dla naszego klienta, renomowanego biura nieruchomości, które zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz przygotowaniem ich na sprzedaż i wynajem, poszukujemy komunikatywnej i energicznej osoby na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji)
  • Kształtowanie długofalowych relacji z klientami
  • Uczestniczenie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub innej
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Mile widziana znajomość lokalnego rynku nieruchomości,
  • Dodatkowym atutem będzie licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami
Oferujemy:
  • Stabilną posadę w firmie o rozpoznawanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesne biuro w centrum Poznania
  • Prace w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą i wsparcie doświadczonych doradców
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty w możliwości i prosty w obsłudze system bazy danych

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 170309_DN na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”