Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Księgowość i kadry

Data publikacji:
04.06.2018

Numer referencyjny: 180202_MK
Dla naszego klienta, biura rachunkowego z wieloletnią praktyką i ugruntowaną pozycją rynkową poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. księgowości i kadr
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Samodzielne, kompleksowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- KPiR;
  • Sporządzanie i rozliczanie umów zleceń, oraz umów o dzieło;
  • Bieżący kontakt oraz doradztwo klientom biura.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane biuro rachunkowe);
  • Umiejętność rozliczania list płac, oraz deklaracji ZUS (w małych firmach);
  • Umiejętność sporządzania i rozliczania umów zleceń/o dzieło;
  • Znajomość zagadnień z zakresu podatków, prawa pracy oraz ZUS;
  • Samodzielność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań;
  • Proaktywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista oraz postawa prokliencka;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Mile widziana znajomość programów ENOVA oraz TAXPro;
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w centrum Poznania;
  • Samodzielność w realizacji codziennych zadań;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.