Miejsce pracy:
Poznań

Obszar:
HR

Data publikacji:
30.08.2017

Numer referencyjny: 170834_SKP

Dla naszego klienta, biura rachunkowego z wieloletnią praktyką i ugruntowaną pozycją rynkową poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Tworzenie list płac, samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów cywilno-prawnych,
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich i pozostałych nieobecności, ustalanie podstaw naliczania zasiłków i świadczeń z ZUS,
  • Samodzielne rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Sporządzanie umów o pracę i umów zleceń,
  • Kontakt z klientami biura.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz wiedza z zakresu kadr i płac,
  • Dobra znajomość programu ENOVA,
  • Systematyczność i skrupulatność,
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista i prokliencka postawa,
  • Obowiązkowość i terminowość.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w centrum Poznania,
  • Samodzielność w realizacji codziennych zadań,
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 170834_SKP  na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”