Miejsce pracy:
Poznań

Obszar:
HR

Data publikacji:
17.03.2017

Numer referencyjny: SK/04/2017

Studencie, jeśli jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną – zapraszamy do naszego zespołu.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w zespole ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Wsparcie zespołu przy realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz internet search
  • Propagowanie nowoczesnych rozwiązań wśród uczestników rynku pracy
  • Współuczestnictwo w tworzeniu profili kandydatów
  • Nawiązywanie relacji i wspieranie firm w zakresie wyłaniania Specjalistów
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Dołącz do nas jeśli:

  • Jesteś studentem 3, 4 lub 5 roku (preferowany kierunki:  Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Doradztwo Personalne)
  • Doskonale radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne
  • Lubisz wyzwania i ambitne cele
  • Cechuje Cię proaktywność, entuzjazm, pasja
  • Jesteś dyspozycyjna/y min. 20 godzin w tygodniu
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z zastosowaniem nowoczesnych metod rekrutacji
  • Ciekawe wyzwania, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
  • Możliwość przedłużenia współpracy i dalszego rozwoju zawodowego w technologicznej, rozwijającej się firmie.
  • Elastyczny czas pracy, minimum 20 godzin tygodniowo (z możliwością dostosowania grafiku do planu zajęć na uczelni)
  • Pozytywną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Działania szkoleniowo-rozwojowe

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego SK/04/2017 na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”