Miejsce pracy:
Łódź / Bydgoszcz

Obszar:
Sprzedaż i Marketing

Data publikacji:
31.10.2018

Numer referencyjny: 180731_PH
Dla naszego klienta, firmy współpracującej z producentami najwyższej jakości sprzętu medycznego, doświadczonej w wieloletniej współpracy z lekarzami i oddziałami szpitalnymi, poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Łódź / Bydgoszcz

Obowiązki:
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z lekarzami, placówkami medycznymi i innymi partnerami medycznymi,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku medycznym,
  • Budowanie pozycji produktów w świadomości klienta,
  • Organizacja szkoleń i prezentacji w odwiedzanych placówkach,
  • Reprezentowanie firmy w zjazdach i szkoleniach,
  • Skuteczne zamykanie procesu sprzedaży,
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do szefa.
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość specyfiki pracy w branży medycznej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • Znajomość podstaw Ustawy o Zamówieniach Publicznych pod kątem skutecznego przygotowania oferty,
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Wysoka podstawa + atrakcyjny system premiowy
  • Dowolna forma zatrudnienia: UoP/ B2B
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop, akcesoria