Zespół


Barbara Kowalewska

HR Business Consultant, CEO

barbara.kowalewska@talentsolution.pl


Katarzyna Dziadkowska
Senior Recruiter / HR Business Partner

katarzyna.dziadkowska@talentsolution.pl


Danuta Szczepaniak
HR Business Partner

danuta.szczepaniak@talentsolution.pl


Magdalena Rosochacka

Konsultant ds. rekrutacji

magdalena.rosochacka@talentsolution.pl

 


Marlena Matuszczak

HR Recruitment Consultant

marlena.matuszczak@talentsolution.pl

 


Joanna Tarnawska-Durda

Konsultant ds. rekrutacji

joanna.tarnawska@talentsolution.pl

 

Ekspert HR


Ewa Schabek

Ekspert HR/ Menedżer
ds. projektów doradczych

ewa.schabek@talentsolution.pl

Ewa Schabek

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR na stanowiskach dyrektorskich w takich firmach, jak: Amica Wronki S.A. (2002 – 2013), Business Consulting Center (1998 – 2002), Telefonia Lokalna Dialog (interim menedżer 2001).
Realizuje projekty jako doradca w zakresie HR, coach (certyfikacja International Coaching Community, 2009), trener gier coachingowych (licencja Norman Benett Academy, 2013), mediator (Mediacje i Negocjacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 2005; certyfikat Polskiego Centrum Mediacji, 2005), certyfikowany konsultant MindSonar®.

Agnieszka Karpińska

Ekspert HR/ HR Business Consultant

agnieszka.karpinska@talentsolution.pl

Agnieszka Karpińska

Z wykształcenia psycholog. W trakcie studiów wyjechała na rok do Sydney, gdzie zdobyła dyplom Certificate IV in Business Human Resources. Australia zaraziła ją nie tylko pozytywnym podejściem do budowania relacji biznesowych, ale także wzbudziła nieodpartą chęć rozwijania się w branży HR.

Doświadczony, motywujący manager, empatyczny trener, entuzjastka pracy na zasobach i zarządzania przez cele. Doświadczenie budowała zarówno w małych rodzinnych firmach, jak i sektorze NGO oraz korporacjach, gdzie projektowała i realizowała strategie dla działu HR, realizując procesy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, rozwojem pracowników oraz tożsamością organizacji (employer branding, brand identity, kultura organizacji). Przeprowadziła niemalże 2000 h szkoleń, treningów i warsztatów umiejętności miękkich. Jest Coachem ICF – pracowała z ponad 150 klientami w procesach indywidualnych i grupowych.

W wolnym czasie rozpoczyna pisać książki, które w końcu kiedyś skończy, schodzi pod wodę – jest certyfikowanym nurkiem PADI oraz wchodzi na góry – uwielbia górskie wędrówki i sporty zimowe.

Chcesz poznać od podszewki branżę doradztwa HR i rekrutacji, rozwijać swoje umiejętności i zdobyć nowe kwalifikacje

Proponujemy Ci możliwość odbycia praktyki. Często to nie tylko szansa na zdobycie odpowiednich kwalifikacji, ale również przepustka do stałego etatu. U nas nauczysz się jak wygląda praca w branży rekrutacji, ale także zweryfikujesz czy wybrana przez Ciebie droga zawodowa jest właściwa. Z nami poznasz tajniki rekrutacji bezpośrednich, dowiesz się jak można dotrzeć do najlepszych kandydatów, będziesz miał/a okazję skonfrontować wiedzę zdobytą podczas studiów z codzienną praktyką. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać dobre CV czy profesjonalne ogłoszenie.

Wiemy, że każdy praktykant jest inny – wnosi odmienne wartości do naszego zespołu.
Dlatego też staramy się dopasować program praktyki i zadania tak, by pomóc Ci jak
najlepiej rozwinąć swój potencjał!

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk
w zespole TALENT SOLUTION