Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Produkcja

Data publikacji:
03.12.2018

Numer referencyjny: 180935_SP
Dla naszego klienta, firmy rodzinnej z wieloletnią tradycją, zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz, tworzeniem stoisk targowych oraz wykonywaniem mebli na zamówienie, poszukujemy dobrze zorganizowanej i chętnej do podejmowania inicjatywy osoby na stanowisko:
Szef produkcji – stolarnia
Miejsce pracy: Poznań – Wysogotowo
Zadania:
  • Nadzór nad bieżącą produkcją oraz dbałość o wysoką jakość produktu.
  • Zarządzanie i wsparcie zespołu pracowników stolarni
  • Szkolenie pracowników z obsługi maszyn i narzędzi
  • Nadzór nad funkcjonowaniem maszyn i urządzeń.
  • Wdrażanie zmian w zakresie technologii i organizacji pracy
  • Ścisła współpraca z działem projektowym
  • Wyjazdy na targi, nadzorowanie i pomoc w składaniu stoisk targowych

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości procesów produkcyjnych z zakresu stolarstwa oraz umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Zaangażowania w realizacji zadań, inicjatywy, chęci do wprowadzania nowych rozwiązań, umiejętność zarządzania grupą pracowników, samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej i zespołu oraz umiejętności motywowania zespołu do osiągania coraz lepszych wyników
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika lub brygadzisty
  • Bardzo mile widziana jest umiejętność programowania i obsługi centrum obróbczego CNC
  • Preferowane wykształcenie na kierunku Technologia Drewna
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów)