Miejsce pracy:
Poznań/ cała Polska
Obszar:
Sprzedaż/Obsługa klienta
Data publikacji:

08.01.2018

Numer referencyjny: 170831_SM
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w produkcji urządzeń dźwigowych, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:
Sales Manager
Miejsce pracy: Poznań/ cała Polska
Obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim
  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przeprowadzanie spotkań handlowych
  • Analiza i monitorowanie rynku, konkurencji oraz trendów branżowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej realizacji zleceń
  • Kontakt z podwykonawcami i kontrola prac montażowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży B2B w branży budowlanej
  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu spotkań biznesowych i negocjacji handlowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe
  • Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Sumienność i rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dostarczającej wysokiej jakości urządzenia dźwigowe
  • Szkolenie wdrożeniowe w centrali firmy
  • Dużą samodzielność działań, możliwość realizowania własnych inicjatyw
  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnego zespołu sprzedażowego