Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
Marketing i PR
Data publikacji:

10.01.2018

Numer referencyjny: 1709ITL
Dla naszego klienta, operatora nowoczesnej platformy rekrutacyjnej z sektora IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
Social Media Specialist
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Współtworzenie strategii komunikacji marki w mediach społecznościowych
  • Moderowanie i rozwijanie profili firmy w mediach społecznościowych (opracowywanie treści, obróbka materiałów graficznych itp.)
  • Analiza aktywności w mediach społecznościowych
  • Proponowanie nowych rozwiązań w zakresie kampanii w mediach społecznościowych
  • Planowanie i kreowanie akcji promocyjnych
  • Współpraca z copywriterami i moderowanie treści na blogu
  • Monitorowanie działań marketingowych konkurencji
  • Bieżące wsparcie przy organizacji eventów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili i kampanii w mediach społecznościowych
  • Znajomość systemów analizy aktywności w mediach społecznościowych
  • Ogólna wiedza na temat trendów rynkowych w e-marketingu
  • Kreatywność, inicjatywa, nieszablonowy sposób myślenia
  • Entuzjazm i dynamika w działaniu
  • Wysoka orientacja na cel
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem IT i nowych technologii.
Oferujemy:
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w innowacyjnym przedsięwzięciu typu startup
  • Pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (praca projektowa lub umowa o pracę)