Miejsce pracy:
okolice Poznania

Obszar:
Logistyka

Data publikacji:
12.06.2017

Numer referencyjny: 170523_S

Nasz klient to wiodący, działający na rynku krajowym i międzynarodowym operator logistyczny, lider w zakresie logistyki, spedycji i transportu. To firma, która  posiada kilka oddziałów w całej Polsce, wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje ambitnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: okolice Poznania (Kórnik)

Obowiązki:
  • Kontrola realizacji zleceń spedycyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Realizacja oraz aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Bieżące wyceny oraz przygotowywanie ofert
  • Pozyskiwanie oraz kontraktowanie podwykonawców do współpracy
  • Budowanie długofalowych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją przewozów FTL / LTL
  • Znajomość rynku podwykonawców
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań
  • Przejrzyste zasady awansu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Partnerskie relacje oparte na kulturze dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość refinansowania kształcenia, dofinansowania studiów
  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 170523_S na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”