Zespół


Barbara Kowalewska

HR Business Consultant, CEO

barbara.kowalewska@talentsolution.pl


Paulina Graf

Manager działu rekrutacji/Starszy konsultant ds. rekrutacji

paulina.graf@talentsolution.pl


Małgorzata Hofman
HR Business Consultant/HR Manager 

malgorzata.hofman@talentsolution.pl


Katarzyna Waszak
Konsultant ds. rekrutacji

katarzyna.waszak@talentsolution.pl


Agnieszka Jaworska

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

agnieszka.jaworska@talentsolution.pl


Ewelina Wachowska

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

ewelina.wachowska@talentsolution.pl


Anna Schneider

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

anna.schneider@talentsolution.pl

Ekspert HR


Ewa Schabek

Ekspert HR/ Menedżer
ds. projektów doradczych

ewa.schabek@talentsolution.pl

Ewa Schabek

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR na stanowiskach dyrektorskich w takich firmach, jak: Amica Wronki S.A. (2002 – 2013), Business Consulting Center (1998 – 2002), Telefonia Lokalna Dialog (interim menedżer 2001).
Realizuje projekty jako doradca w zakresie HR, coach (certyfikacja International Coaching Community, 2009), trener gier coachingowych (licencja Norman Benett Academy, 2013), mediator (Mediacje i Negocjacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 2005; certyfikat Polskiego Centrum Mediacji, 2005), certyfikowany konsultant MindSonar®.

Chcesz poznać od podszewki branżę doradztwa HR i rekrutacji, rozwijać swoje umiejętności i zdobyć nowe kwalifikacje

Proponujemy Ci możliwość odbycia praktyki. Często to nie tylko szansa na zdobycie odpowiednich kwalifikacji, ale również przepustka do stałego etatu. U nas nauczysz się jak wygląda praca w branży rekrutacji, ale także zweryfikujesz czy wybrana przez Ciebie droga zawodowa jest właściwa. Z nami poznasz tajniki rekrutacji bezpośrednich, dowiesz się jak można dotrzeć do najlepszych kandydatów, będziesz miał/a okazję skonfrontować wiedzę zdobytą podczas studiów z codzienną praktyką. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać dobre CV czy profesjonalne ogłoszenie.

Wiemy, że każdy praktykant jest inny – wnosi odmienne wartości do naszego zespołu.
Dlatego też staramy się dopasować program praktyki i zadania tak, by pomóc Ci jak
najlepiej rozwinąć swój potencjał!

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk
w zespole TALENT SOLUTION